Zaposlitev

Podjetje Afit d.o.o. je vodilni proizvajalec otroške obutve v Sloveniji, in tudi širše v regiji. V našem podjetju zaposlujemo kadre različnih profilov, pri katerih nam je izjemnega pomena njihovo dobro počutje in možnost rednega poklicnega usposabljanja.
V kolikor vas zanima zaposlitev v našem podjetju, vas vabimo, da nam pošljete vaš življenjepis na elektronski naslov zaposlitev@afit.si. Vaše podatke bomo shranili v bazo in vas v primeru potrebe po vašem profilu obvestili.

AKTUALNA PROSTA DELOVNA MESTA

MODELIST/-KA oz. KONSTRUKTOR/-KA OTROŠKE OBUTVE (kraj dela: Miren)

Delovne naloge

  • Sodelovanje pri snovanju kolekcij, vključno z izdelavo vzorcev;
  • Konstrukcija zelo zahtevnih modelov obutve z uporabo CAD/CAM programske opreme;
  • Priprava tehnološke dokumentacije.

Pričakujemo

  • Najmanj V. stopnjo izobrazbe ustrezne smeri;
  • Zaželeno poznavanje CAD/CAM programske opreme za upravljanje s CNC stroji;
  • Zaželeno znanje tujih jezikov (italijanščina, angleščina);
  • Zaželene izkušnje na podobnem delovnem mestu.

Nudimo

  • Delo za določen čas z možnostjo podaljšanja.
  • Delo v urejenem delovnem okolju.

Prijave: pisne na naslov Afit d.o.o., Miren 129, 5291 Miren ali na elektronski naslov zaposlitev@afit.si.

GRAFIČNI OBLIKOVALEC/-KA (kraj dela: Miren)

Delovne naloge:

  • urejanje, oblikovanje in grafična priprava: sezonskih katalogov, promocijskih materialov, tiskanih in digitalnih oglasov in drugih marketinških materialov, materialov za spletno stran in družbena omrežja, itd.
  • pomoč pri usklajevanju in izvajanju vseh marketinških, komunikacijskih in promocijskih projektov za povečanje izpostavljenosti blagovne znamke
  • oblikovanje in posredovanje materiala za prodajna mesta
  • sezonsko fotografiranje, urejanje, organiziranje in arhiviranje fotografij izdelkov
  • sodelovanje z marketinškimi oddelki v tujini in veleprodajnim oddelkom

Pričakujemo:

  • zaželena najmanj VI. stopnja strokovne izobrazbe ustrezne smeri
  • izkušnje na področju grafičnega oblikovanja
  • aktivno znanje orodij Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop)
  • zaželeno poznavanje spletnega urejevalnika WordPress
  • zaželeno osnovno fotografsko znanje
  • zaželeno znanje angleškega, italijanskega in hrvaškega jezika

Nudimo:

  • delo za določen čas z možnostjo podaljšanja
  • delo v urejenem delovnem okolju

PRODAJALEC/-KA OBUTVE v trgovini Ciciban v Ljubljani in Kopru

  • svetovanje strankam,
  • blagajniško poslovanje,
  • skrb za red in urejenost v poslovalnici,
  • ostala dela po navodilu nadrejenega

  • najmanj IV. stopnja izobrazbe
  • 3 leta delovnih izkušenj
  • komunikativnost, natančnost in odgovornost do dela
  • pripravljenost za delo z otroki

Nudimo:

  • polni delovni čas, dve izmeni, delovne so tudi sobote in/ali nedelje, v skladu z urnikom trgovine oz. trgovskega centra.