Zaposlitev

Podjetje Afit d.o.o. je vodilni proizvajalec otroške obutve v Sloveniji, in tudi širše v regiji. V našem podjetju zaposlujemo kadre različnih profilov, pri katerih nam je izjemnega pomena njihovo dobro počutje in možnost rednega poklicnega usposabljanja.
V kolikor vas zanima zaposlitev v našem podjetju, vas vabimo, da nam pošljete vaš življenjepis na elektronski naslov zaposlitev@afit.si. Vaše podatke bomo shranili v bazo in vas v primeru potrebe po vašem profilu obvestili.

AKTUALNO PROSTO DELOVNO MESTO

Prodajalec/ka obutve v trgovini Ciciban v Ljubljani.

Delovne naloge:

  • svetovanje strankam,
  • blagajniško poslovanje,
  • skrb za red in urejenost v poslovalnici,
  • ostala dela po navodilu nadrejenega

Pričakujemo:

  • najmanj IV. stopnja izobrazbe
  • 3 leta delovnih izkušenj
  • komunikativnost, natančnost in odgovornost do dela
  • pripravljenost za delo z otroki

Urnik: polni delovni čas, dve izmeni, delovne so tudi sobote in/ali nedelje, v skladu z urnikom trgovskega centra.

Zahtevana izobrazba: IV.

Mesečno plačilo: po dogovoru

Oblika zaposlitve ali sodelovanja: zaposlitev za določen čas z možnostjo in željo po dolgoročnem sodelovanju.

Prijave: pisne na naslov Afit d.o.o., Miren 129, 5291 Miren ali na elektronski naslov zaposlitev@afit.si.